اگر به دنبال امنیت هر چه بیشتر منازل و اموال خود هستید بهترین راه حل استفاده از دوربین های مداربسته می‌باشد، فروشگاه اینترنتی مالکد مرکز فروش انواع دوربین مداربسته بیسیم برای منزل می‌باشد شما می‌توانید انواع دوربین مداربسته کوچک وای فای خانگی را با نازلترین قیمت از فروشگاه اینترنتی مالکد خریداری کنید.

دوربین های مداربسته بیسیم بر خلاف دوربین های مداربسته سیمی نیاز به به سیمکشی و دستگاه ضبط ندارند و کلیه اطلاعات روی کارت حافظه ذخیره می‌شود همچنین نصب و راه اندازی دوربین های بیسیم بسیار آسان است و شما بدون داشتن تخصص می‌توانید این دوربین های مداربسته را راه اندازی کنید.

دوربین مداربسته بیسیم بیرونی

همچنین شما می‌توانید از دوربین های مداربسته بیسیم که برای محیط بیرون طراحی شده اند برای امنیت حیاط، باغ و مزرعه خود استفاده کنید. دوربین های مداربسته بیرونی در برابر آب و گرد غبار مقاوم هستند و می‌توانند در محیط بیرون بدون اینکه مشکلی پیش بیاید تصاویری با کیفیت بالا را ثبت کند.

مزایای نصب دوربین مداربسته بیسیم برای منزل :

بدون نیاز به سیمکشی و دستگاه ضبط :

دوربین مداربسته کوچک شارژی خانگی نیاز به دستگاه ضبط و سیمکشی نداشته و کلیه اطلاعات بر روی کارت حافظه ذخیره می شود و اگه به دنبال دوربینی هستید که ابعاد کوچک و ظاهر خوبی داشته باشد دوربین مداربسته وای فای گزینه بسیار مناسبی است

نصب بسیار آسان :

نصب و راه اندازی دوربین مداربسته کوچک مخفی چرخشی بسیار آسان است و شما بدون داشتن تخصص می‌توانید این دوربین ها را نصب و راه اندازی کنید.

مشاهده آنلاین از راه دور :

شما می‌توانید تصاویر منزل و یا محل کارتان را از هر کجای دنیا به صورت آنلاین بر روی تلفن همراه و یا لپ تاپ دریافت کنید همچنین قابلیت بازبینی فایل ها را نیز از راه دور دارید.

قیمت مناسب :

قیمت دوربین مداربسته کوچک بیسیم برخلاف دوربین های مداربسته معمولی بسیار ارزانتر است و شما با کمترین هزینه می‌توانید این دوربین ها را خریداری کنید.